Rekonstruovat s rozvahou

11.10.2017 Přestavby

Chystáte se proměnit byt na moderní vzdušné místo k životu, ale nevíte,
na koho se obrátit? Nevadí, právě pro vás máme čtyři tipy.

*

Komerční prezentace

*

Stavební úpravy domácnosti musí majitel v první řadě správně promyslet
a naplánovat. Tuto náročnou fázi přípravy rekonstrukce obvykle konzultují lidé s odborníky.

Návrh připraví architekt

Už od prvního nápadu byste si měli zapisovat, co chcete v bytě upravit. Se svými požadavky se obraťte na interiérového architekta. Ten navrhne řešení na míru vaší rodiny a podle vašich finančních možností. Nechte si kromě kalkulace připravit i vizualizace, abyste přesně věděli, jak bude prostor fungovat a vypadat. Vyberte si zkušeného architekta (podle jeho předchozích realizací), který vám dokáže chytře poradit. Ušetříte také spoustu času, nemusíte dohledávat informace o vhodnosti a vlastnostech materiálů.

Odborník na elektriku a vodu

Člověk by neměl šetřit na důležitých věcech. Pokud chcete, aby vám elektrické rozvody a potrubní systém vydrželi co nejdéle, určitě se nepouštějte do kutilských pokusů. Mohli byste ublížit nejen sobě, ale i spotřebičům. Nastavení příkonu u jednotlivých spotřebičů totiž nebývá zcela snadné. Odborníka na elektriku a vodu se opravdu vyplatí najmout.

Řemeslníci

Řemeslníkem je vlastně každý specialista, který se na rekonstrukci podílí. Někdo vám musí položit podlahy, někdo vyzdít rozbouranou zeď a nakonec celý interiér vymalovat. Něco sice můžete zvládnout sami, ale za ten volný čas a kvalitně odvedenou práci tato investice stojí. Výsledek jednotlivých řemeslníků nebo celé stavební firmy bude stoprocentně rychleji realizovatelný.

Odborník na hledání odborníků

A kde všechny tyto odborníky najdete? Vyzkoušejte poptávkový server Poptávej.cz. Zadáte sem zdarma vaši poptávku do formuláře, což vám zabere maximálně pět minut. Dobře popište, jakou práci poptáváte a klidně přidejte do zadání vaší poptávky i fotografie. Hned, jak poptávku odešlete, vydá se na cestu k vybraným odborníkům z vašeho okolí. Jejich nabídky na míru vám přijdou rovnou do emailu. A na vás bude už jen vybrat tu nejlepší.

Úvodní ilustrační foto Jaroslav Hejzlar