Otevřené podkroví s posuvnými střešními okny

21.06.2016 Okna, dveře, vrata, zimní zahrady

Záplava světla v podkroví, maximální možnost otevření střechy
a panoramatické výhledy, to jsou hlavní přínosy instalace posuvných střešních oken Solara PERSPEKTIV.

*

Komerční prezentace

*

Teplo slunečních paprsků, vítr ve vlasech a ničím nerušené výhledy – přesně takové pocity zažil každý, kdo někdy za jízdy odsunul střechu kabrioletu.
A stejně báječně se můžete cítit i v podkrovním bytě. Stačí místo běžných střešních oken instalovat velkoformátová střešní posuvná okna Solara PERSPEKTIV.

Luxusní, na míru vyráběná okna PERSPEKTIV jsou produktem české společnosti Solara, která s nimi sklízí úspěchy po celé Evropě. Konstrukčně se plochy prosklení odsouvají do stran nad krytinu střechy nebo nad pevně prosklenou část. Posuvný systém je vhodný jak pro šikmé, tak i ploché střechy. Při zabudování na úroveň podlahy může velké střešní okno sloužit též k pohodlnému výstupu na střešní terasu, kde tvoří praktické střešní dveře.

Konstrukce oken je z dřevěného masivu, vnější oplechování je možné volit
z různých druhů plechů. Systém posuvu vyvinutý pro náročné klimatické podmínky střech je vyroben z nerezové oceli a umožňuje lehký
a plynulý posuv. Okna jsou osazena kvalitním zabudovaným kováním, vybrat je možné z různých druhů klik, anebo elektroovládání, individuálně je řešeno také složení skel či zastínění pro eliminaci přehřívání podkrovních prostor.

Variabilitu posuvného systému Solara ilustruje bohatá fotogalerie referencí z České republiky i Německa, kam Solara svá unikátní posuvná okna již řadu let úspěšně vyváží.

Inspirujte se na www.solara.cz a dopřejte vašemu podkroví luxus
a originalitu.

*

*

*

*

*