Snadné ovládání protisluneční ochrany

*

Kdo jsme

Společnost Somfy je největším světovým výrobcem a dodavatelem pohonné techniky a řízení pro předokenní rolety, markýzy, žaluzie, garážová vrata a brány, zastínění zimních zahrad, ale i interiérového stínění např. rolet, plissé či závěsů. Centrála společnosti je ve Francii, kde se ročně vyrobí přibližně 11 milionů pohonů. Produkty Somfy využívá přes 220 milionů konečných uživatelů a 30 000 profesionálních zákazníků po celém světě.

*

Radio Technology Somfy

V nabídce Somfy si můžete vybrat z řídících jednotek pro kabelové i bezdrátové ovládání pohonů. Trend posledních let však směřuje k bezdrátové technologii. Radio Technology Somfy - RTS představuje špičku v bezdrátovém dálkovém ovládání a  přináší nejvyšší komfort, vysokou bezpečnost a největší svobodu při vytváření řídícího systému. Díky radiové technologii můžete svůj domov krůček po krůčku vylepšovat. Např. můžete nejdříve automatizovat rolety, poté markýzu, žaluzie nebo později garážová vrata.

*

Dálkové ovladače Somfy

Bezdrátové dálkové ovladače jsou navrženy s ohledem na co nejjednodušší a nejpohodlnější ovládání. Můžete si vybrat z různých designových provedení tak, aby vzhled ovladače co nejlépe odpovídal prostředí, ve kterém jej budete používat. Pro Somfy je design nedílnou součástí inovace. Jaká by to byla technologie, u které by bylo komplikované použití? Somfy považuje design za stejně důležitý prvek svých výrobků jako jejich funkčnost, proto i u designu hraje hlavní roli komfort a bezpečnost. Pokud je ovladač správně ergonomicky navržen, je používání i těch nejsložitějších funkcí jednoduché.

*

Komu dodáváme

Pohony a řízení dodáváme především firmám, které se zabývají výrobou a montáží rolet, markýz, žaluzií a dalších typů zastínění. Mezi naše největší a nejdynamičtější zákazníky patří zejména společnosti z partnerského programu Powered by Somfy a Somfy Expert. Tyto firmy reprezentují kvalitu, serióznost, dlouholetou tradici a vysokou odbornost.