Interiér bytu v Bratislavě

25.02.2020 Exkluzivní byty

Andrea Ambrovičová, Juraj Mikulaj / ARCHITEKTI mikulaj & mikulajová
/ Kvalitní přírodní materiály, nadčasové řešení a elegantní nábytek od renomovaných designérů jsou hlavními přednostmi bytu.

*

Velkometrážní byt v nejvyšším podlaží nového bytového domu v bratislavském Starém Městě se nabízeným komfortem přibližuje bydlení v rodinném domě. Jeho výhodou je však centrální poloha v rámci města.

Celkovou rozlohu bytu 144 m² rozšiřují plochy balkonů orientovaných na sever do ulice a prostranná zimní zahrada otočená do klidného slunečného dvora s výhledem – příjemný pobytový prostor v exteriéru využitelný v průběhu celého roku.

Reprezentativní byt je novým domovem pro starší pár. Návrh charakterizují kvalitní přírodní materiály, nadčasové řešení a elegantní nábytek od renomovaných italských a rakouských designérů. Hlavní společenský prostor bytu – obývací pokoj s jídelnou – odděluje a současně spojuje oboustranně fungující nábytkový prvek z běleného dubového dřeva. Další výraznou součástí interiéru je tmavý box, kde je umístěn hygienický blok, z vnější strany obložený tmavým ořechovým dřevem s perforací.

Nejen návrh, ale také kompletní dodávka a koordinace výstavby interiéru byly zrealizovány v režii našeho ateliéru.

Celková užitná plocha 178 m2.

Spolupráce Martin Simonides.

Autorská zpráva
Foto Tomáš Manina