Interiér kavárny AnonymouS, Jugoslávská

30.01.2018 Rekreace, relaxace

Eva Bradáčová
/ Kavárna navozuje pocit pohody: nábytek ve stylu europalet je svěží, doplňují ho pestré barvy, umělecké malby a texty ve stylu AnonymouS.

*

Styl kavárny navazuje na koncept baru AnonymouS na Praze 1. Je zde stejný rukopis v nápisech a grafikách na zdech. Interiér je oproti baru velmi světlý
a navozuje pocit pohody a klidu, což je v rušné Jugoslávské ulici poblíž Náměstí I. P. Pavlova žádoucí.

Originální interiér je viditelný z ulice a láká k příjemné návštěvě. Nábytek ve stylu europalet je svěží a svými barevnými detaily ladí se zbytkem interiéru. Světlý interiér doplňují pestré barvy, umělecké malby a texty ve stylu AnonymouS.

Kavárna nabízí různé typy sezení pro každou příležitost. Sedět můžete na lavici u výkladu a pozorovat dění na ulici, nebo s notebookem či tabletem na barové lavici. Pro rychlou kávu v inspirativním prostředí perfektně poslouží zavěšená houpačka anebo úzký pultík navazující na prodejní pult. Pro větší soukromí je určeno patro s výhledem na prodejní pult, kde můžete pozorovat celou přípravu kávy. Nábytek je vybaven elektrickými zásuvkami, připojení Wi-Fi je samozřejmostí.

Vedle plechového schodiště zaujme staré litinové nástěnné umyvadlo. Je pravým originálním kouskem zakoupeným na bleším trhu. „Recyclable“ styl je patrný i v servírování objednávek. Vše je doladěno do posledního detailu. Také proto je použito dřevo na servírovacích táccích, možná překvapí dřevěné vidličky či zavařovací sklenice.
Nejen skvělé koktejly, ale také nepřekonatelně kvalitní kávu vám rádi připraví v síti AnonymouS.

Plocha 85 m2.

Autorská zpráva
Fotograf Jiří Ernest

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*