- Bydlení IQ - http://www.bydleni-iq.cz -

Vylepšete svou zahradu

Je součástí vašeho domu také zahrada? Rozhodně byste na ni neměli zapomínat. Vytvořte na ní prostor, který bude v létě jako stvořený pro trávení volného času s přáteli, nebo s rodinou.

*

Komerční prezentace

*

Prvním prvkem, bez kterého se zaručeně neobejdete, je rezistentní zahradní stan [1]. Ten nabídne nejenom nízkou pořizovací cenu, ale také snadnou montáž nebo odolnou konstrukci. Jeho lákadlem je všestrannost. Dokáže vás dokonale ochránit před:

Máte si kam sednout?

Co by na vaší zahradě rozhodně nemělo chybět, to je prostor k sezení. Pokud zde žádný nemáte, je to chyba. Nejenom, že si zde budete moci odpočinout, ale stejně tak se budete moci posadit i ke stolu s různými dobrotami – třeba z grilu. Doporučujeme pořídit si masivní zahradní lavičky [2]. Proč právě ty? V první řadě je to vzhled, jelikož právě masiv se na zahradu, tedy do přírody, hodí nejvíce. Dále je důvodem i celkem vysoká odolnost, jak s ohledem na pravidelné používání, tak i rozmary počasí. Kdo hledá kvalitu, ten s dřevem rozhodně nešlápne vedle. A to platí i o dalších typech zahradního nábytku od stolů přes lehátka až po celou řadu různorodých drobností a doplňků.

Jako ve vaší jídelně

Na zahradě si můžete nejenom v klidu posedět, případně si zdřímnout, velmi často zde uspořádáte také grilovací párty. A k tomu potřebujete i mnoho nezbytností, které jsou určeny k servírování. Kromě klasiky, jako jsou talíře
a příbory doporučíme i něco moderního a inovativního. Třeba perfektní chladicí nádoby [3]. V horkých dnech jasná volba, jelikož díky nim můžete udržet svůj nápoj v adekvátní teplotě, můžete přinést led bez obav z rychlého rozpuštění, stejně jako můžete mít na zahradním stole i jídla, kterým by jinak vysoké teploty vzduchu nesvědčily. Díky tomu vám nebude nikdy nic chybět
a také u zahradního stolu se budete cítit jako ve vaší domácí jídelně.