Švédské vířivky Ique

28.01.2015 Zahrady a bazény

Vířivka.cz je výhradním prodejcem švédské značky oblíbených designových venkovních vířivek Ique.

*

Komerční prezentace

*

Jaká je hlavní výhoda vířivek Ique? Na názor jsme se zeptali obchodního managera společnosti Saunahouse Michaela Bäumela: „Vířivky jsou zkonstruovány z velice kvalitního materiálu (speciálně upravený akryl). Povrch vířivky je hladký a odolává deformacím. Klient se nemusí obávat žádných proláklin, prasklin a dalších závad vířivky. Díky kvalitnímu zpracování trojité termální ilozace je prodloužena její životnost a v neposlední řadě je tu ekonomické hledisko – provoz vířivek není tak nákladný“.

Celoroční užívání
Vířivku si můžeme užívat po celý rok a v každém počasí, protože má trojitou termální izolaci. Jaké jsou výhody pravidelného pobytu ve vířivce? „Teplá hydromasáž, která má řadu pozitivních zdravotních účinků. Je to dáno především rozmístěním trysek ve vířivce, které jsou rozvrženy chiroprakticky (řeší bolest zad, hlavy, svalů a šlach, léčí artrózu). Trysky na dně vířivky také nejsou rozvrženy náhodně – na vlastní kůži si můžete užít reflexní terapii nohou (systém Acu Flex Zone). Voda léčí kožní onemocnění, zlepšuje stav celulitidy a omlazuje) a vířivka má celkově skvělý účinek na psychiku (prevence proti stresu, terapie neuróz
a depresí). Ženy mají velice rády kyslíkovou lázeň MicroSilk, která má omlazující účinek.“
, říká Michael Bäumel.

Systém filtrace
Venkovní vířivky mají duální systém filtrace, ten čistí vodu ve vířivce od všech předmětů, které neplavou, a to nejen na hladině vody, ale i na dně.

Tvar a velikost
Vířivku si můžeme vybrat nejen podle tvaru, ale i podle počtu osob. Menší vířivky jsou určeny pro 23 a větší pro 35 uživatelů. K nejlepším patří například vířivka Ique Trinidad, která má 89 výkonných trysek a pořídíte ji za výhodnou cenu s nadstandardní výbavou, termokrytem, včetně schůdků
a startovací chemie.

Nadstandardní výbava
Prohloubení účinku nerušené relaxace napomáhá intuitivní systém ovládání Balboa, chromoterapie (léčba barevným světlem) a audiosystém, který umožňuje poslech oblíbené hudby. Audiosystém by měl být opatřen zesilovačem (např. MARINE GRADE) pro dokonalé ozvučení a zesilovač by měl být odolný vůči vlhkosti i chemikáliím. K dokonalému odpočinku napomáhají ergonomicky tvarovaná sedátka a lehátka pro pohodlnost při delším odpočinku a chiroprakticky rozmístěné trysky, které působí přímo na namáhaná místa na těle.

Servis a záruka
Kvalitního dodavatele poznáme i podle servisu a záruky. Na otázku, jaké je motto společnosti Viřivka.cz, jsme se zeptali Michaela Bäumela: „Naše heslo je „prodejem to nekončí“. Jsme rádi, když je klient maximálně spokojený. Proto nabízíme svým zákazníkům nadstandardní sevis, který zahrnuje individuální poradenství, dodávku na klíč, pomoc při stavebních úpravách a instalaci.“, dodává Michael Bäumel.

Vířivky značky Ique: www.virivka.cz. Společnost poskytuje záruku na vířivku v délce 5ti let.