Střešní prosklení zhodnocuje podkroví

29.10.2014 Okna, dveře, vrata, zimní zahrady, Střechy, fasády

Využít potenciál podkrovních prostor je možné teprve s kvalitním návrhem střešního prosklení. Otevření prostoru vzbuzuje pocity vzdušnosti, často se navíc spojuje s výhledy na střechy a věže města.

*

Komerční prezentace

*

Představuji zde několik referencí, jejichž architektonickou, uživatelskou
i finanční hodnotu výrazně navýšilo střešní prosklení týmu Solara.

Na střechy pražských Vinohrad dodáváme okna často a rádi. Mezonetovému bytu nedaleko Náměstí Míru dodalo velkoplošné prosklení Solara VARIATIK luxusní rozměr – o mnoho hodnotnější, než kdyby zde byla obyčejná sestava střešních oken. Z obou podlaží se nyní naskýtají široké výhledy přes park před domem na panorama Prahy od Vinohrad až po Pražský hrad. Vhodný poměr fixně zasklených ploch a otvíravých křídel zde vytvořil exkluzivní sestavu za dostupnou cenu. Prosklení je vyrobeno z masivního dřeva, které je z vnější strany oplechováno mědí. V zimě podkroví neprochladne zásluhou trojitého zasklení a v létě se nepřehřívá díky vhodné geografické orientaci. Z pozice návštěvníka si velkorysé prosklení tohoto mezonetového bytu opravdu užívám!

Na jiném místě Prahy, v Kamenické ulici na Letné, dodávají bytům jedinečnost (a také velký benefit v jejich prodejní hodnotě) zakázková zalomená prosklení Solara VARIATIK.

V centru Vídně jsme několik bytů vybavili posuvným velkoplošným prosklením Solara PERSPEKTIV. Nakolik posuvné prosklení střechy zhodnotí interiér kuchyně a jaký komfort nabízí výstup na střešní balkon, dokumentují fotografie.

Zvolit vhodné prosklení pro dané podkroví je naše práce. Obraťte se na náš tým, nebo se nechte inspirovat galerií referencí na www.solara.cz/realizace.

za tým Solara s.r.o.
Mgr. Jakub Formánek

*

*

*

*

*