Střešní prosklení a střešní výstupy Solara

10.11.2017 Okna, dveře, vrata, zimní zahrady, Střechy, fasády

V kombinaci s vhodným výběrem zasklení pro celoroční tepelný komfort se může podkroví  proměnit v příjemný a útulný prostor k životu. Inspirujte se na webových stránkách www.solara.cz a prosvětlete své bydlení.

*

Komerční prezentace

*

Solara se řadí mezi přední české výrobce dřevěných střešních oken, velkoplošného střešního prosklení a střešních výstupů již 25 let. Zaměřuje se především na tepelný komfort v podkroví, kvalitu a nadstandardní přístup k zákazníkům.

Pod pojmem střešní prosklení se každému z nás vybaví asociace spojené s našimi přáními. Ať je to prosklená střecha s možností výhledu z podkroví, nebo prosklený výstup střechou na střešní terasu. Obě tato přání se mohou stát skutečností se střešními systémy firmy Solara. Velká posuvná střešní  okna zvětší perspektivu a vzdušnost podkrovního bydlení.

Solara PERSPEKTIV je zakázkově vyráběné odsuvné střešní prosklení. Celé plochy prosklení se odsouvají nad krytinu či nad fixně zasklenou část. Při zabudování na úroveň podlahy lze využívat jako výstup na terasu.
Individuální výroba na zakázku – velikost prosklení v kombinaci s pevně prosklenými díly téměř neomezená (závisí na možnostech konstrukce střechy), patentovaný robustní systém posuvu z nerezové oceli, lehký a plynulý manuální posuv či ovládání na elektrický pohon, široký výběr skel, povrchové úpravy dřevěných rámů i materiálů vnějšího oplechování, integrovaný portál kování Siegenia se zajištěnou štěrbinovou ventilací.

Střešní výstupy / Střešní dveře

Střešní výstupy naší firmy umožňují plně rozvinout potenciál plochých střech. Střešní dveře Solara jako typové, ekonomické řešení pro ploché střechy ať v provedení výklopném nebo posuvném jsou právě vhodným typem výstupu z ploché střechy přímo na střešní terasy. Tímto pohodlným provedením docílíme zvětšení prostoru a plné využití ploché střechy.

Střešní výstupy z dřevěného masivu osazujeme kvalitním zabudovaným kováním, individuálně řešíme složení skel a zastínění, vybrat si můžete z různých druhů vnějšího oplechováníklik či elektroovládání. Záruka na naše výrobky činí 60 měsíců. V případě montáže oken výrobcem se záruka 60 měsíců vztahuje i na montáž.

Jsme český výrobce standardních i plně zakázkových střešních okenstřešních prosklení a střešních výstupů. Dodáváme a instalujeme převážně v Česku, Německu a Rakousku. Při realizacích spolupracujeme s koncovými zákazníky, architekty, projektanty, stavebníky i ústavy památkové péče.