Střecha domu jako kabriolet

29.05.2019 Okna, dveře, vrata, zimní zahrady

Využít plně potenciál podkrovních prostor, vizuálně otevřít místnost pro pocit volnosti, vzdušnosti. Charismatické výhledy na věže či do přírody.

*

Komerční prezentace

*

Dobře navržené prosklení střechy má svou jedinečnost, velkou porci romantiky a při současných technologiích i celoroční tepelný komfort. Fotografie ilustruje, že ateliérové střešní okno dodává místnosti velkorysý prostor.

„Soukromým investorům i developerům se investice do kvalitního a krásného střešního prosklení bohatě vrátí – v prodejní ceně bytu či v radosti z bydlení
v něm. Schválně si tyto místnosti představte s jedním či dvěma běžnými typovými střešními okny. Je to pro vás rozdíl?“
říká Jakub Formánek za českého rodinného výrobce Solara.

Posuvné střešní prosklení posune podkroví o hodně výše

„Posuvná střešní prosklení vyrábíme rádi. Pokud máte možnost otevřít své podkroví velkoplošným posuvným střešním prosklením, pak to rozhodně udělejte, budete jásat. Pro naše zákazníky je PERSPEKTIV třešní na dortu, výrazně ovlivní úroveň bydlení v daných prostorách.“ komentuje řadu posuvného prosklení pro střechy Jakub Formánek.

Kvalitní návrh prosklení podkroví stojí na použitých profilech a jejich zateplení, na parametrech zasklení, stínění i kvalitě montáže do střešního pláště.

Poradenství pro celoroční tepelný komfort

„Řešte s námi, jaká upravená skla zvolit pro letní slunce, či pro zimní mrazy. Jaký systém zastínění je vhodný pro ateliérová okna a který naopak funguje bídně. Poradíme s napojením elektrootvíračů našich oken na řízené větrání či na inteligenci bytu. Dodáme vám systém s dešťovým i bezpečnostním senzorem, je-li to pro vás důležité.“ popisuje Jakub Formánek poradenství k používaným technologiím.

Chcete-li vytvořit ze svého podkroví kabriolet díky posuvnému střešnímu prosklení, vytvořit jedinečný interiér a zúročit prostor mezi střechami, navštivte inspiraci na www.solara.cz/reference a kontaktujte výrobce.

Facebook.com/KrasneBydleniVPodkrovi

*

*

*

*

*