Posuvné střešní dveře Solara

10.03.2015 Okna, dveře, vrata, zimní zahrady

Novinkou pro stavebníky podkrovního bydlení je zalomené posuvné střešní prosklení – zalomené posuvné střešní dveře Solara PERSPEKTIV.

*

Komerční prezentace

*

Na prestižním veletrhu BAU 2015 v Mnichově představil český výrobce Solara novou řadu posuvného střešního prosklení PERSPEKTIV. Zalomené posuvné střešní dveře Solara PERSPEKTIV umožňují komfortní výstup na střešní terasu. Jsou to designová a jedinečná velkoplošná prosklení, která umí vytvořit vložený střešní balkon i v prosté šikmé střeše. Zabudováním tohoto výrobku vznikne v podkroví jedinečný prosvětlený prostor. Od základního posuvného střešního prosklení Solara PERSPEKTIV se liší svým zalomením a svislou částí.

*

Dům jako kabriolet – včetně elektroovládání

Posuvné střešní dveře z řady Solara PERSPEKTIV jsou zakázkově vyráběné. Celé plochy prosklení se odsouvají nad krytinu či nad fixně zasklenou část – mění dům na kabriolet.

Systém posuvu vyvinutý pro náročné klimatické podmínky střech je vyroben
z nerezu a jachtařských ložisek. Umožňuje lehký a plynulý posuv i pro rozměrné a počasím namáhané výrobky. Střešní prosklení z dřevěného masivu je osazeno kvalitním zabudovaným kováním Siegenia Aubi, složení skel
a zastínění řeší výrobce individuálně. Na výběr jsou všechny populární materiály vnějšího oplechování od Rheinzinku, mědi, Prefy až po oboustranně lakovaný hliníkový plech. Elektroovládání včetně napojení na inteligentní řízení bytu a dešťového i větrného čidla je součástí nabídky a podtrhuje luxusní úroveň nového výrobku.

Pro návrh prosklení kontaktujte Stanislava Duška či Jakuba Formánka z týmu Solara s.r.o.

Pro více informací navštivte www.solara.cz/reference
či www.facebook.com/KrasneBydleniVPodkrovi.

Za Solara s.r.o. Mgr. Jakub Formánek

 

Video představuje zalomené posuvné střešní dveře na veletrhu v Mnichově.