Vybírejte své bydlení podle kvality

15.09.2017 Interiéry

Bydlet ve vlastním chce každý. Málokdo se chce ale spokojit s nevalnou kvalitou.  Jak vybírat příští bydlení?

*

Komerční prezentace

*

Pokud jste náročnější a potrpíte si na jedinečnost, poradíme vám, jak vybrat luxusní byty v Praze, které svým vzhledem, ale i kvalitou zaručeně zaujmou. To první, čeho si všímejte, je samotná lokalita. Co od ní očekávat? Nechtějte periferie. Naopak. Vaše bydlení by mělo být co nejblíže centru.

Okolí musí splňovat vaše očekávání

Nejenom, že se musíte soustředit na vyhlášené lokality. Důležité je hledět i na to, aby okolí plně uspokojilo vaše očekávání. Zajímejte se o několik důležitých věcí, které musí vámi poptávané reality Praha splňovat. Co můžeme uvést jako příklad? Třeba minimální kriminalita. Také jistě toužíte i po klidu bez křičících opilců. Určitě je dobré vynechat i lokality, kde jsou v těsné blízkosti továrny, nádraží a jiné zdroje hluku.

Zkontrolujte samotný byt

Máte pár favoritů? Potom zajděte na prohlídku bytu. Podle kterých ukazatelů jasně poznáte, zda jde o bydlení průměrné, nebo určené pro náročnější klientelu? Primárně to jsou značky výrobků standardního vybavení. Zaměřte se na:

  • Sanitární techniku
  • Jednotlivé spotřebiče v kuchyni
  • Dveře a okna

Jistě se zajímáte, které na trhu patří mezi kvalitní. Podle toho posoudíte, zda jsou standardy bytu spojené s tím nejlepším, nebo bylo cílem developerů co nejvíce snížit cenu nákupem pochybného zboží.

Chtějte chytrou domácnost

Trendy poslední doby směřují k využití moderních technologií. Pojem chytrá domácnost by měl být u luxusního bydlení standardem. Na webu Homeland.cz najdete řadu možností, které to splňují. Co dnes patří do segmentu věcí, které už jsou pro moderní byt samozřejmé? Například:

  • Chytré zámky na otisk prstů
  • Ovládání topení pomocí Wi-Fi
  • Inteligentní osvětlení

Bydlete bez starostí

U bydlení pro náročné požadujte i to, aby byla správa domu svěřena externí firmě. Proč? Nebudete muset zvelebovat okolí domu, odhrnovat sníh nebo vytírat chodbu. To všechno bude každý den zajištěno.

Ilustrační foto Jaroslav Hejzlar