Přírodní materiály v interiéru

16.04.2017 Interiéry

Pokud stavíte nový dům, nebo například rekonstruujete byt, jistě přemýšlíte nad tím, jaké konkrétní materiály zvolíte.

*

Komerční prezentace

*

Máme pro váš interiér tři zajímavé tipy, které rozhodně nezklamou. Začneme materiálem přírodním, kterým je dřevo. To je dokonalou volbou pro podlahy, na kterých nejenom skvěle vypadá. Pod něj není problém nainstalovat podlahové vytápění Gabothgerm, díky kterému si užijete jak příjemné teplo, tak i pohled na účet po topné sezoně. Dále dřevo zaujme i několik dalšími vlastnostmi, pro které si ho pořídit. Jedná se o tyto:

  • Dlouhá životnost
  • Vysoká odolnost
  • Široký výběr variant

Zkuste i další materiály z přírody

U přírody ještě zůstaneme, jelikož ta do lidských příbytků patří odnepaměti. Daný trend se posunul i do současné doby, kdy není problém pořídit si luxusní přírodní kámen. Ten je možností, jak velmi stylově obložit zeď, která bude na první pohled vypadat velmi originálně. Není to ale jediné možné použití tohoto materiálu. Problémem nemusí být ani dlažba z něho vyrobená nebo různé možnosti exteriérových obkladů. Právě to, že travertin se může používat
i venku, jasně potvrzuje, že se jedná o materiál velmi odolný, velmi stálý,
a tedy spojený s dlouhou životností.

Co takhle smalt?

Myslíte si, že tento materiál už je dávno minulostí? Právě naopak. Dnes se do moderních interiérů začíná opět hojně vracet. Nyní ale nemáme na mysli různé interiérové součásti, ale máme na mysli jeho doplňky. Hitem je třeba nádobí do kuchyně nebo i různé květináče. Možností je v tomto směru celá řada.
A pokud kromě praktičnosti hledíte také na vtipné a originální využití, i zde pro vás máme zajímavý tip. Jsou to smaltované cedule s názvem ulice, které dnes znáte z vašich cest po městě. Jednu takovou, ale s vlastním nápisem, si však můžete pořídit i do svého interiéru, a tím ho ozvláštnit.

Ilustrační foto Jaroslav Hejzlar