*

FUGU je českou značkou, která si v oblasti autorského originálního designu úspěšně upevňuje pozici už čtvrtým rokem. Zaměřuje se na nabídku malosériových výrobků z moderních materiálů, u kterých je kladen důraz na kvalitu, vizuální atraktivitu a flexibilitu využití. Letošním rokem začali majitelé značky Tomáš a Helena Slavíkovi spolupracovat s mladými českými, ale i zahraničními ilustrátory a grafiky. Nové nápady přinesly nové výrobky. Priority FUGU se z výroby úspěšných cenově dostupných originálních triček, mikin a módních doplňků postupně orientují na kolekci designově charakteristických vinylových samolepek a nažehlovacích potisků.

*

Velkorozměrové vinylové samolepky FUGU jsou vizuálně prakticky nerozeznatelné od ruční malby. Jsou stálobarevné a mají dlouhou životnost. Princip jejich výroby je výrazným posunem v porovnání s klasickými fotosamolepkami, jejichž lesk a průhledné (často samovolně se odlupující) okraje fólie na svou nedokonalost samy upozorňují. S papírovými, snadno stíratelnými a barevně nestálými samolepkami je pak vinyl naprosto nesrovnatelný. Jejich nespornou výhodou je nabídka ze čtyřiceti možných barevných odstínů a fakt, že nalepení vinylových samolepek je stejně snadné jako jejich odstranění. To umožňuje různé možnosti jejich aplikace a vrácení podkladu do původního stavu.

*

Dalším rozšířením sortimentu jsou oblíbené a snadno aplikovatelné nažehlovací potisky. Protože jsou vyráběny v široké škále, tj. v různorodých stylech a mnoha velikostech, jsou možnosti jejich využití rozsáhlé. Dá se jimi kreativně ozdobit bavlněný, stejně jako plátěný textil, ale také opravit skvrny nebo drobné dírky. Potisky jsou vyráběny z vysoce odolného materiálu Poli-flex a všechny motivy jsou dostupné v sedmnácti barvách.

*

Aktuální nabídku, která je z podstaty značky FUGU neustále obměňována, můžete najít v nově otevřeném e-shopu na stránkách www.fugu-design.eu, na nichž je možné získat i doplňující informace na vaše specifické otázky.