*

USSPA je první český výrobce masážních bazénů, rodinná firma s patnáctiletou tradicí. Vyrábíme komplexní sortiment celoročně využitelných masážních bazénů od luxusních rodinných spa, přes plavecké Swim Spa s protiproudem pro vnitřní i venkovní použití, až po vířivky do komerčních provozů. Exportujeme do více než 20 zemí světa. Zakládáme si na vysoké kvalitě, výjimečném designu a profesionálním přístupu. Jsme držitelem certifikátů kvality, řady ocenění i patentů. S námi objevíte kouzlo každodenní relaxace. *

Produktové řady

Universum Spa

- hlavní produktová řada luxusních rodinných masážních bazénů. Součástí každé ergonomicky tvarované spa je nezvykle široká standardní výbava. Určeno pro celoroční provoz i v exteriéru. Dodáváme v dřevěném opláštění pro umístění na terén nebo v úpravě pro zabudování.

Happy Spa

- řada 6 modelů dostupnějších privátních vířivek v originálním designu s hravým provedením v mnoha barevných kombinacích.

Swim Spa

- termální plavecké spa s regulovatelným protiproudem. Vzhledem k celoroční využitelnosti bez nutnosti zastřešování, snadné údržbě a efektivnímu provozu jsou vyhledávanou alternativou klasických sezónních bazénů. Řada zahrnuje 2 modely lišící se rozměry a designem.

Combi Spa

- speciální přídavná spa, která v kombinaci se Swim Spa XL tvoří výjimečnou domácí wellness zónu umožňující ideální podmínky pro plavání i plnohodnotnou komplexní hydroterapii.

ComfortCLUB Spa

- řada komerčních vířivek určených pro nejrůznější veřejné provozy. Zahrnuje modely se špičkovou výbavou pro hydroterapii ideální pro uzavřené wellness provozy i modely splňující ty nejnáročnější požadavky velkých veřejných provozů jako jsou např. aquaparky.

*

Design

Dvorním designérem společnosti USSPA je akademický sochař Petr Slanina. Jeho stylem jsou čisté linie a funkční dokonalost. Propracované kontury a naprostý respekt k ergonomii zaručují dokonalé pohodlí a správnou polohu těla ve spa. Za vířivky do komerčních provozů byla USSPA v loňském roce nominována na ceny Czech Grand Design 2009 v kategorii výrobce roku.

*

Zákaznický servis

Nabízíme profesionální servis, výrobu na zakázku, flexibilní dodací lhůty. Poskytujeme prodejní služby s individuálním přístupem, předinstalační konzultace vč. vzorů stavebních připraveností. Standardní součástí dodávky každé spa je zajištění dopravy, instalace a zprovoznění. Samozřejmostí je poprodejní péče, kompletní servis vč. služeb o víkendech a svátcích. Náš kompletní sortiment masážních a plaveckých bazénů pro vnitřní i venkovní použití je k vidění v designových showroomech, vybrané modely i k vyzkoušení.

*

*

Aktuálně: ocenění pro Solitaire

Novinka společnosti USSPA ještě stále nebyla oficiálně uvedena do prodeje a již má na svém kontě druhé zahraniční ocenění. Po prestižní ceně z veletrhu Piscine v Lyonu nyní přišla cena z Německa. Vířivku budoucnosti s názvem Solitaire ocenil německý oborový časopis Haus & Wellness. Solitaire se stal Výrobkem měsíce ledna (Produkt des Monats, Januar 2011). Cenu časopis uděluje 12x do roka produktům z oboru wellness (bazény, sauny, whirlpooly, technologie, atd.), a to dle svého vyjádření jen produktům, určujícím trendy skrze jedinečné inovace a exkluzivitu.