*

*

Profesionalita a preciznost v každém detailu – to jsou tradiční předpoklady pro úspěch v oblasti stavebnictví. Společnost, která je evropskou špičkou ve sféře zateplování, tedy v nejprogresivnějším stavebním oboru současnosti, však potřebuje mnohem více: musí nejen sledovat trendy a nové možnosti, ale sama je vytvářet. Přední evropský výrobce zateplovacích systémů a suchých maltových a omítkových směsí, společnost Baumit, to naplňuje beze zbytku.

Nápady s budoucností

Filozofií značky Baumit je naplnit firemní poselství „Nápady s budoucností“. To znamená, že Baumit neustále přináší na trh inovativní produkty a technologie v oblasti fasád, omítek a potěrů. Kdo by si ještě před několika lety pomyslel, že v oblasti zateplování bude možné využívat nanotechnologie a že budou existovat fasády se samočisticí funkcí? Koho by napadlo, že nebude problém efektivně zateplit objekty s vlhkým a zasoleným zdivem, že bude možné zateplovat pomocí unikátních kotevních systémů prakticky bez tepelných mostů, nebo že bude i běžný uživatel moci vybírat ideální fasádní barvu pro svůj dům jen pomocí mobilního telefonu? Dnes jsou díky inovátorskému přístupu Baumitu někdejší smělé plány skutečností – a nápady s budoucností bude Baumit přinášet i nadále.

Inovace pro úspornější, komfortnější a zdravější bydlení

Šíře uplatnění produktů Baumit sahá od sanace objektů v památkové péči až po realizaci moderních staveb, nízkoenergetických a pasivních domů.

Zateplovací systémy

Povrchové úpravy zateplovacích systémů

Omítky vnější a vnitřní

Omítky sádrové pro zdravé bydlení

Sanační omítkové systémy

Podlahové potěry a samonivelizační stěrky

Program pro lepení obkladů a dlažeb Baumit Baumacol

Program pro zpevněné plochy / zahradní program

Suché betonové směsi

Zdicí malty

První volba pro náročné

Veškeré aktivity společnosti Baumit směřují k jedinému cíli: být první volbou pro náročného a poučeného zákazníka. Od široké evropské konkurence se snaží Baumit odlišit také individuálním přístupem ke každému klientovi a poskytováním komplexního odborného poradenství. Výrobky Baumit jsou rozšířeny ve 31 zemích Evropy a v Číně. Ve třech závodech v České republice vyrábí Baumit stavební hmoty za dodržení těch nejpřísnějších evropských a vnitrofiremních norem pro oblast užití „fasády-omítky-potěry“.

Synonymum pro nejkvalitnější fasádu

Baumit  si v oblasti fasádních a zateplovacích systémů dokázal nejen vydobýt stabilní místo jedničky na trhu, ale stal se přímo synonymem pro ta nejkvalitnější a esteticky nejhodnotnější řešení fasád. Velkou zásluhu na skvělém renomé společnosti má kromě špičkových produktů a prémiových služeb také prestižní soutěž Fasáda roku. V tomto klání hodnotí odborná porota a zástupci médií inovativnost fasády, architektonické ztvárnění a kvalitu realizace u objektů v několika kategoriích. Baumit tak vedle inovátorských aktivit v oblasti fasád a zateplování dlouhodobě přispívá také k popularizaci a kultivaci tohoto odvětví.