***

Jarní soutěž pro naše čtenáře

+

Pokud už dnes přemýšlíte o jarních úpravách a oživení svého interiéru, možná pokukujete po vinylových samolepkách. Nyní máte o něco větší výběr. Na trhu se objevil nový český výrobce Papillonne. V čem je jiný?

Papillonne vzniklo jako reakce na dnešní nespočetnou nabídku stylových samolepek. Styl je totiž sezónní záležitost a v Papillonne byli přesvědčeni, že útulný domov si zaslouží víc. Proto nabízejí především motivy, jejichž kvalitu prověřil čas.

Nejparádnější kolekcí Papillonne je Dášeňka. Při pohledu na živé a laskavé Čapkovy ilustrace vám budou vyskakovat obrazy z legendární dětské knížky před očima. Jednoduchý čistý styl kreseb se navíc hodí do téměř jakéhokoliv interiéru (což je například u pestrobarevných dětských pokojíků podstatný moment).

+

Nyní máte šanci získat samolepku Papillonne v naší soutěži.

Stačí do 7. března 2012 odpovědět na otázku:

Kdy poprvé vyšla Čapkova Dášeňka?

Odpověď zasílejte na mailovou adresu info {at} papillonne(.)cz.

Tři vylosovaní výherci získají poukázku na samolepky Papillonne podle vlastního výběru.

Vyhrát můžete jednu ze tří poukázek

v hodnotě 1000 Kč a 2x 500 Kč.

Výherce zveřejníme 8. března na našich stránkách.

*

Vybrat svoji samolepku si můžete na www.papillonne.cz. Další výjimečnou kolekcí Papillonne jsou secesní motivy – Art Nouveau. Secese jako zlatý, zdobný, přírodou prodchnutý umělecký směr je nepřebernou studnicí kvalitních dekoračních motivů konejšících duši moderní doby. Osvědčená umělecká kvalita je staletími ověřena. Do vašeho domova vstoupí inspirace vídeňských kaváren a slunných nedělních procházek parky a přírodou.

To samozřejmě není vše. Nabídku Papillonne doplňují tradiční květinové a zvířecí motivy či univerzální symboly, velmi ochotně lze zpracovat i motivy na přání.

Samolepky Papillone jsou vyráběny z kvalitních matných vinylových fólií ve velké škále barev, perfektně drží na každém hladkém povrchu (stěna, sklo, kov…) a jsou v případě potřeby jednoduše a bez následků odstranitelné. Samolepky jsou dodávány ve speciálním balení obsahujícím také návod, díky kterému se pro vás aplikace samolepky stane zábavou.